מגשרים אופטיים Single Mode

מק"ט: 10160164

מגשר אופטי LC-SC S.M 2MM 9/125 באורך 15 מטר

מגשר אופטי SINGLE-MODE LC-SC באורך 15 מטר

ניתן להזמין מגשרים אופטיים מכל הסוגים ובכל האורכים.

69.00  60.00  מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125

מוצרים נלווים

מגשר אופטי LC-SC S.M 2MM 9/125 באורך 2 מטר
מגשר אופטי LC-SC S.M 2MM 9/125 באורך 2 מטר 37 מק"ט: 10160260 צפה במוצר
מגשר אופטי LC-SC S.M 2MM 9/125 באורך 10 מטר
מגשר אופטי LC-SC S.M 2MM 9/125 באורך 10 מטר 47 מק"ט: 10160198 צפה במוצר
מגשר אופטי LC-LC S.M 2MM 9/125 באורך 3 מטר
מגשר אופטי LC-LC S.M 2MM 9/125 באורך 3 מטר 37 מק"ט: 10160215 צפה במוצר