מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160354

מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 20 מטר

מגשר אופטי MULTI-MODE LC-LC OM3 באורך 20 מטר

ניתן להזמין מגשרים אופטיים מכל הסוגים ובכל האורכים.

108.00  94.00  מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

מוצרים נלווים

מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 5 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 5 מטר 45 מק"ט: 10160351 צפה במוצר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 20 מטר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 20 מטר 0 מק"ט: 10160158 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 3 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 3 מטר 39 מק"ט: 10160350 צפה במוצר