מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160356

מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 15 מטר

מגשר אופטי מולטימוד MULTI-MODE LC-LC OM3 באורך 15 מטר

ניתן להזמין מגשרים אופטיים מכל הסוגים ובכל האורכים.

 

90.00  78.00  מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

LC to LC Multimode Fiber Optic Patch Cable, MM-50 10Gb OM3

מוצרים נלווים

מגשר אופטי  SC-ST M.M 2mm באורך 15 מטר
מגשר אופטי SC-ST M.M 2mm באורך 15 מטר 0 מק"ט: 10160196 צפה במוצר
מגשר אופטי  SC-SC M.M 2mm באורך 2 מטר
מגשר אופטי SC-SC M.M 2mm באורך 2 מטר 0 מק"ט: 10160145 צפה במוצר
מגשר אופטי  SC-SC M.M 2mm באורך 15 מטר
מגשר אופטי SC-SC M.M 2mm באורך 15 מטר 0 מק"ט: 10160173 צפה במוצר