מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160356

מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 15 מטר

מגשר אופטי מולטימוד MULTI-MODE LC-LC OM3 באורך 15 מטר

ניתן להזמין מגשרים אופטיים מכל הסוגים ובכל האורכים.

 

90.00  78.00  מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

LC to LC Multimode Fiber Optic Patch Cable, MM-50 10Gb OM3

מוצרים נלווים

מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 15 מטר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 15 מטר 0 מק"ט: 10160157 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm באורך 10 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm באורך 10 מטר 0 מק"ט: 10160117 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 3 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 3 מטר 39 מק"ט: 10160350 צפה במוצר