מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160352

מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 10 מטר

מגשר אופטי MULTI-MODE LC-LC OM3 באורך 10 מטר

ניתן להזמין מגשרים אופטיים מכל הסוגים ובכל האורכים.

70.00  61.00  מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

LC to LC Multimode Fiber Optic Patch Cable, MM-50 10Gb OM3

מוצרים נלווים

מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm באורך 20 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm באורך 20 מטר 0 מק"ט: 10160118 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 3 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 3 מטר 39 מק"ט: 10160350 צפה במוצר
מגשר אופטי  SC-LC M.M 2mm באורך 1 מטר
מגשר אופטי SC-LC M.M 2mm באורך 1 מטר 0 מק"ט: 10160116 צפה במוצר