מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160351

מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 5 מטר

מגשר אופטי MULTI-MODE LC-LC OM3 באורך 5 מטר

ניתן להזמין מגשרים אופטיים מכל הסוגים ובכל האורכים.

52.00  45.00  מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

LC to LC Multimode Fiber Optic Patch Cable, MM-50 10Gb OM3

מוצרים נלווים

מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 1 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 1 מטר 37 מק"ט: 10160153 צפה במוצר
מגשר אופטי  SC-LC M.M 2mm באורך 1 מטר
מגשר אופטי SC-LC M.M 2mm באורך 1 מטר 0 מק"ט: 10160116 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm באורך 10 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm באורך 10 מטר 0 מק"ט: 10160117 צפה במוצר