מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160153

מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 1 מטר

מגשר אופטי MULTI-MODE LC-LC OM3 באורך 1 מטר

ניתן להזמין מגשרים אופטיים מכל הסוגים ובכל האורכים.

43.00  37.00  מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

LC to LC Multimode Fiber Optic Patch Cable, MM-50 10Gb OM3

מוצרים נלווים

מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm באורך 20 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm באורך 20 מטר 0 מק"ט: 10160118 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-SC M.M 2mm באורך 15 מטר
מגשר אופטי LC-SC M.M 2mm באורך 15 מטר 0 מק"ט: 10160115 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 5 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 5 מטר 45 מק"ט: 10160351 צפה במוצר