מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160148

מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm באורך 1 מטר

מגשר אופטי מולטימוד LC-LC 

מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125

מוצרים נלווים

מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm באורך 2 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm באורך 2 מטר 0 מק"ט: 10160134 צפה במוצר
כבל אופטי LC-LC באורך  OM3 באורך 0.3 מטר
כבל אופטי LC-LC באורך OM3 באורך 0.3 מטר 0 מק"ט: 10160152 צפה במוצר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 10 מטר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 10 מטר 0 מק"ט: 10160156 צפה במוצר