מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160115

מגשר אופטי LC-SC M.M 2mm באורך 15 מטר

מגשר אופטי LC-SC מולטימוד

מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125

מוצרים נלווים

מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm באורך 2 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm באורך 2 מטר 0 מק"ט: 10160134 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-SC M.M 2mm באורך 20 מטר
מגשר אופטי LC-SC M.M 2mm באורך 20 מטר 0 מק"ט: 10160105 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm באורך 5 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm באורך 5 מטר 0 מק"ט: 10160131 צפה במוצר