מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160115

מגשר אופטי LC-SC M.M 2mm באורך 15 מטר

מגשר אופטי LC-SC מולטימוד

מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125

מוצרים נלווים

מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 20 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 20 מטר 94 מק"ט: 10160354 צפה במוצר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 2 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 2 מטר 37 מק"ט: 10160149 צפה במוצר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 2 מטר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 2 מטר 0 מק"ט: 10160100 צפה במוצר