מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160172

מגשר אופטי SC-SC M.M 2mm באורך 10 מטר

מגשר אופטי SC-SC מולטימוד

מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125

מוצרים נלווים

מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 5 מטר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 5 מטר 0 מק"ט: 10160155 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm באורך 5 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm באורך 5 מטר 0 מק"ט: 10160131 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm באורך 1 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm באורך 1 מטר 0 מק"ט: 10160148 צפה במוצר