מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160171

מגשר אופטי SC-SC M.M 2mm באורך 5 מטר

מגשר אופטי SC-SC מולטימוד 

מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125

מוצרים נלווים

מגשר אופטי  SC-ST M.M 2mm באורך 3מטר
מגשר אופטי SC-ST M.M 2mm באורך 3מטר 0 מק"ט: 10160180 צפה במוצר
מגשר אופטי  SC-LC M.M 2mm באורך 2 מטר
מגשר אופטי SC-LC M.M 2mm באורך 2 מטר 0 מק"ט: 10160133 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-SC M.M 2mm באורך 15 מטר
מגשר אופטי LC-SC M.M 2mm באורך 15 מטר 0 מק"ט: 10160115 צפה במוצר