מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160145

מגשר אופטי SC-SC M.M 2mm באורך 2 מטר

מגשר אופטי SC-SC מולטימוד 

מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125

מוצרים נלווים

מגשר אופטי  LC-SC M.M 2mm באורך 20 מטר
מגשר אופטי LC-SC M.M 2mm באורך 20 מטר 0 מק"ט: 10160105 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-SC M.M 2mm באורך 15 מטר
מגשר אופטי LC-SC M.M 2mm באורך 15 מטר 0 מק"ט: 10160115 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-SC M.M 2mm באורך 10 מטר
מגשר אופטי LC-SC M.M 2mm באורך 10 מטר 0 מק"ט: 10160144 צפה במוצר