מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160197

מגשר אופטי SC-ST M.M 2mm באורך 20 מטר

מגשר אופטי SC-ST M.M 2mm באורך 20 מטר

מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125

מוצרים נלווים

מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 2 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 2 מטר 37 מק"ט: 10160149 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm באורך 5 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm באורך 5 מטר 0 מק"ט: 10160131 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 5 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 5 מטר 45 מק"ט: 10160351 צפה במוצר