מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160196

מגשר אופטי SC-ST M.M 2mm באורך 15 מטר

מגשר אופטי SC-ST M.M 2mm באורך 15 מטר

מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125

מוצרים נלווים

כבל אופטי LC-LC באורך  OM3 באורך 0.3 מטר
כבל אופטי LC-LC באורך OM3 באורך 0.3 מטר 0 מק"ט: 10160152 צפה במוצר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 2 מטר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 2 מטר 0 מק"ט: 10160100 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 1 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 1 מטר 37 מק"ט: 10160153 צפה במוצר