מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160195

מגשר אופטי SC-ST M.M 2mm באורך 10 מטר

מגשר אופטי SC-ST M.M 2mm באורך 10 מטר

מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125

מוצרים נלווים

מגשר אופטי  SC-ST M.M 2mm באורך 20 מטר
מגשר אופטי SC-ST M.M 2mm באורך 20 מטר 0 מק"ט: 10160197 צפה במוצר
מגשר אופטי  SC-ST M.M 2mm באורך 1 מטר
מגשר אופטי SC-ST M.M 2mm באורך 1 מטר 0 מק"ט: 10160182 צפה במוצר
מגשר אופטי  SC-LC M.M 2mm באורך 2 מטר
מגשר אופטי SC-LC M.M 2mm באורך 2 מטר 0 מק"ט: 10160133 צפה במוצר