מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160182

מגשר אופטי SC-ST M.M 2mm באורך 1 מטר

מגשר אופטי SINGLE-MODE LC-LC באורך 2 מטר

ניתן להזמין מגשרים אופטיים מכל הסוגים ובכל האורכים.

מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125

מוצרים נלווים

מגשר אופטי LC-SC M.M 2mm באורך 5 מטר
מגשר אופטי LC-SC M.M 2mm באורך 5 מטר 0 מק"ט: 10160112 צפה במוצר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 1 מטר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 1 מטר 0 מק"ט: 10160107 צפה במוצר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 2 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 2 מטר 37 מק"ט: 10160149 צפה במוצר