מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160101

מגשר אופטי SC-ST M.M 2mm באורך 2מטר

מגשר אופטי מולטימוד ST-SC 

מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125

מוצרים נלווים

מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 3 מטר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 3 מטר 0 מק"ט: 10160190 צפה במוצר
מגשר אופטי  SC-ST M.M 2mm באורך 20 מטר
מגשר אופטי SC-ST M.M 2mm באורך 20 מטר 0 מק"ט: 10160197 צפה במוצר
מגשר אופטי  SC-SC M.M 2mm באורך 15 מטר
מגשר אופטי SC-SC M.M 2mm באורך 15 מטר 0 מק"ט: 10160173 צפה במוצר