מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160158

מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 20 מטר

מגשר אופטי מולטימוד OM1 ST-ST

מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

ST to ST Simplex Multimode 62.5/125µm Fiber Optic Patch Cable  

מוצרים נלווים

מגשר אופטי  SC-ST M.M 2mm באורך 3מטר
מגשר אופטי SC-ST M.M 2mm באורך 3מטר 0 מק"ט: 10160180 צפה במוצר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 10 מטר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 10 מטר 0 מק"ט: 10160156 צפה במוצר
מגשר אופטי  SC-SC M.M 2mm באורך 1 מטר
מגשר אופטי SC-SC M.M 2mm באורך 1 מטר 0 מק"ט: 10160183 צפה במוצר