מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160100

מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 2 מטר

מגשר אופטי מולטימוד OM1 ST-ST

מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

ST to ST Simplex Multimode 62.5/125µm Fiber Optic Patch Cable  

מוצרים נלווים

מגשר אופטי  LC-SC M.M 2mm באורך 15 מטר
מגשר אופטי LC-SC M.M 2mm באורך 15 מטר 0 מק"ט: 10160115 צפה במוצר
מגשר אופטי  SC-LC M.M 2mm באורך 3 מטר
מגשר אופטי SC-LC M.M 2mm באורך 3 מטר 0 מק"ט: 10160111 צפה במוצר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 20 מטר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 20 מטר 0 מק"ט: 10160158 צפה במוצר