מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160107

מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 1 מטר

מגשר אופטי מולטימוד OM1 ST-ST

מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

ST to ST Simplex Multimode 62.5/125µm Fiber Optic Patch Cable  

מוצרים נלווים

מגשר אופטי  SC-ST M.M 2mm באורך 10 מטר
מגשר אופטי SC-ST M.M 2mm באורך 10 מטר 0 מק"ט: 10160195 צפה במוצר
מגשר אופטי  SC-ST M.M 2mm באורך 2מטר
מגשר אופטי SC-ST M.M 2mm באורך 2מטר 0 מק"ט: 10160101 צפה במוצר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 10 מטר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 10 מטר 0 מק"ט: 10160156 צפה במוצר