מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160107

מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 1 מטר

מגשר אופטי מולטימוד OM1 ST-ST

מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

ST to ST Simplex Multimode 62.5/125µm Fiber Optic Patch Cable  

מוצרים נלווים

מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm באורך 5 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm באורך 5 מטר 0 מק"ט: 10160131 צפה במוצר
מגשר אופטי  SC-LC M.M 2mm באורך 2 מטר
מגשר אופטי SC-LC M.M 2mm באורך 2 מטר 0 מק"ט: 10160133 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm באורך 15 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm באורך 15 מטר 0 מק"ט: 10160130 צפה במוצר