אופטיקה- כבלים,פנלים ואביזרים

כבלים אופטיים בהזמנה מיוחדת

מגוון גדול של כבלים אופטיים מכל הסוגים OM1 OM3 OM4 MTP MPO

מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

מוצרים נלווים

מגשר אופטי LC-LC S.M 2MM 9/125 באורך 2 מטר
מגשר אופטי LC-LC S.M 2MM 9/125 באורך 2 מטר 37 מק"ט: 10160212 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 3 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 3 מטר 39 מק"ט: 10160350 צפה במוצר
מגשר אופטי  SC-ST M.M 2mm באורך 2מטר
מגשר אופטי SC-ST M.M 2mm באורך 2מטר 0 מק"ט: 10160101 צפה במוצר