מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160354

מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 20 מטר

מגשר אופטי MULTI-MODE LC-LC OM3 באורך 20 מטר

ניתן להזמין מגשרים אופטיים מכל הסוגים ובכל האורכים.

108.00  94.00  מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

מוצרים נלווים

מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 15 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 15 מטר 78 מק"ט: 10160356 צפה במוצר
מגשר אופטי  SC-ST M.M 2mm באורך 1 מטר
מגשר אופטי SC-ST M.M 2mm באורך 1 מטר 0 מק"ט: 10160182 צפה במוצר
כבל אופטי LC-LC באורך  OM3 באורך 0.3 מטר
כבל אופטי LC-LC באורך OM3 באורך 0.3 מטר 0 מק"ט: 10160152 צפה במוצר