מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160149

מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 2 מטר

 מגשר אופטי MULTI-MODE LC-LC OM3באורך 2 מטר

ניתן להזמין מגשרים אופטיים מכל הסוגים ובכל האורכים. 

43.00  37.00  מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

LC to LC Multimode Fiber Optic Patch Cable, MM-50 10Gb OM3

מוצרים נלווים

מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm באורך 3 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm באורך 3 מטר 0 מק"ט: 10160135 צפה במוצר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 15 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 15 מטר 78 מק"ט: 10160356 צפה במוצר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 3 מטר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 3 מטר 0 מק"ט: 10160190 צפה במוצר