מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160111

מגשר אופטי SC-LC M.M 2mm באורך 3 מטר

מגשר אופטי LC-SC מולטימוד

מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125

מוצרים נלווים

מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 3 מטר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 3 מטר 0 מק"ט: 10160190 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm באורך 15 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm באורך 15 מטר 0 מק"ט: 10160130 צפה במוצר
מגשר אופטי  SC-ST M.M 2mm באורך 10 מטר
מגשר אופטי SC-ST M.M 2mm באורך 10 מטר 0 מק"ט: 10160195 צפה במוצר