מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160173

מגשר אופטי SC-SC M.M 2mm באורך 15 מטר

מגשר אופטי SC-SC מולטימוד

מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125

מוצרים נלווים

מגשר אופטי  SC-SC M.M 2mm באורך 2 מטר
מגשר אופטי SC-SC M.M 2mm באורך 2 מטר 0 מק"ט: 10160145 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 10 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 10 מטר 61 מק"ט: 10160352 צפה במוצר
כבל אופטי LC-LC באורך  OM3 באורך 0.3 מטר
כבל אופטי LC-LC באורך OM3 באורך 0.3 מטר 0 מק"ט: 10160152 צפה במוצר