מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160170

מגשר אופטי SC-SC M.M 2mm באורך 3 מטר

מגשר אופטי SC-SC מולטימוד 

מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125

מוצרים נלווים

מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 1 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 1 מטר 37 מק"ט: 10160153 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm באורך 3 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm באורך 3 מטר 0 מק"ט: 10160135 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm באורך 10 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm באורך 10 מטר 0 מק"ט: 10160117 צפה במוצר