מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160197

מגשר אופטי SC-ST M.M 2mm באורך 20 מטר

מגשר אופטי SC-ST M.M 2mm באורך 20 מטר

מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125

מוצרים נלווים

כבל אופטי LC-LC באורך  OM3 באורך 0.3 מטר
כבל אופטי LC-LC באורך OM3 באורך 0.3 מטר 0 מק"ט: 10160152 צפה במוצר
מגשר אופטי  SC-SC M.M 2mm באורך 10 מטר
מגשר אופטי SC-SC M.M 2mm באורך 10 מטר 0 מק"ט: 10160172 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm באורך 2 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm באורך 2 מטר 0 מק"ט: 10160134 צפה במוצר