מגשרים אופטיים Multi-mode

מק"ט: 10160158

מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 20 מטר

מגשר אופטי מולטימוד OM1 ST-ST

מחירים מיוחדים לרכישה בכמויות מתעניין במוצר זה?
פנה אלינו כאן

ST to ST Simplex Multimode 62.5/125µm Fiber Optic Patch Cable  

מוצרים נלווים

מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 10 מטר
מגשר אופטי ST-ST M.M באורך 10 מטר 0 מק"ט: 10160156 צפה במוצר
מגשר אופטי  SC-SC M.M 2mm באורך 5 מטר
מגשר אופטי SC-SC M.M 2mm באורך 5 מטר 0 מק"ט: 10160171 צפה במוצר
מגשר אופטי  LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 5 מטר
מגשר אופטי LC-LC M.M 2mm OM3 באורך 5 מטר 45 מק"ט: 10160351 צפה במוצר